LINK-TURKEY

Noel Kabaresi 2010

Noel Kabaresi 2010: Hennes Bender "Patlamaya Hazır"

Düzenleyen: Linkturkey
İşbirliği Partnerleri: F. Almanya İstanbul Başkonsolosu Brita Wagener'in himayedarlığında ve Goethe Enstitüsü İstanbul ile işbirliğinde
Sponsorlar: Mercedes-Benz, BSH, Concept Team, Manzara Istanbul
Tarih: 12 Aralık 2010, Pazar
Yer: Alman Başkonsolosluğu İstanbul

 

 

Adventskabarett 2010

Program

Avrupa Kültür Başkenti Ruhr Havzası’nın Bochum şehrinden gelen Alman Komedi Ödülü Sahibi (2004) Hennes Bender beşinci gösteri programında olabilecek her şeye itiraz etmekten, her şeye sinir olmaktan geri kalmıyor. Sinemada dünyanın batışıyla dalga geçenler varken, gerçek hayatta binlerce başka sorun olduğuna dikkat çekiyor. Örneğin “paran yoksa nereye harcarsın?” veya “süt vergisine karşı olanların laktoza karşı tolerans değerleri otomatik olarak düşük müdür?” gibi daha ciddi ve yerinde konulara eğiliyor. Hennes Bender bu gösterisinde yine en iyi becerdiği şeyi yapıyor: Her açıdan “PATLAMAYA HAZIR OLMAK”. Tüm sigara yasağı kurbanları adına kendini feda eden sanatçı, traji komik reklam karakteri “HB Adam“ gibi ortalığı toza, dumana katıyor. Bu sürekli patlamaya hazır halin yüksek adrenalinden mi, testosterondan mı, yoksa tüm dünyadan mı kaynaklandığı ortaya çıkmasa da, siz lütfen rahat olun ve arkanıza yaslanın. Emin olun, Hennes Bender sizin yerinize de sinirlenecektir.

 

 


LINKTURKEY

Selamiali Mah. Cumhuriyet Cad. 46

Boğaziçi Plaza, Kat 5

34664 Üsküdar/Istanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tel: +90(0)216 332 34 60

Faks: +90(0)216 443 46 55

Üsküdar Vergi Dairesi 413 591 34 886

443 46 55
Realtime website traffic tracker, online visitor stats and hit counter

BÜLTENİMİZE KAYDOLUN

Bülten listemize kayıt olarak, gelişmelerden erken haberdar olun.

EKONOMİ HABERLERİ