LINK-TURKEY

İlkbahar Kabaresi 2011

İlkbahar Kabaresi 2011: Horst Schroth "Kadınlar Soru Sorarsa – Son 10 Yılın En İyileri”

Düzenleyen: Linkturkey
İşbirliği Partnerleri: F. Almanya İstanbul Başkonsolosu Brita Wagener'in himayedarlığında ve Goethe Enstitüsü İstanbul ile işbirliğinde
Sponsorlar: Nolte Küchen, OSRAM, Praktiker, Teamwork W2G
Tarih: 07 Mayıs 2011, Cumartesi
Yer: Çubuklu Hayal Kahvesi

 

 

fruehlingskabarett Horst Schroth1

Program

„Kadınlar Soru Sorarsa“ toplumsal kabarenin ustalarından Horst Schroth’un son yıllardaki efsanevi gösterilerinin en çarpıcı bölümlerini bir araya getiriyor. „Erkeklerin sürekli konakladığı ve kadınların sürekli fır döndüğü doğru mu? “Erkekler neden kir görme özürlü?“ „Yıllardan bu yana erkek arkadaşımın bana evlilik teklifi yapmasını bekliyorum, bir türlü olmuyor. Konuşma tutukluğunun sebebi ne olabilir?“ Kadınlar soru mu sormak istiyorlar? Buyursunlar! İki kez Alman Kabare Ödülü’ne layık görülen Horst Schroth, kadınların soruları için tam doğru adres. Hiç bekletmeden, engin deneyimlerini devreye sokarak, kadınların en acil sorularını cevaplamaya hazır.

Horst Schroth son 10 yılın en iyi cevaplarını hazırlarken, erkekleri de ihmal etmiyor. Erkeklerin bir karabasan gibi yaşamak zorunda oldukları korkunç sorulara da çözümler sunuyor. Horst Schroth „Sence çok mu şişmanım?“ veya „Söyleyecek başka bir şeyin yok mu?“ „Aşkolsun, bu gün bende bir şey fark etmedin mi?” gibi her erkek için öldürücü sorulara “acil çıkış” yolları sunuyor. Bu kabareden sonra aldığınız cevaplarla muhtemelen hayatınız değişebilir. En kötü ihtimalle, eve dönüşünüzde, gülerken, devreye giren kaslarınızda bir tutulma olacağı garanti. Bu akşam kadınlara ümitle bekledikleri cevapları verirken, erkeklere hasretle bekledikleri imkanı sunacak: Rahatsız edilmeden konaklayabilmek. Çünkü bu akşamın ardından artık kadınların soracak hiç bir sorusu kalmayacak!

 

 


LINKTURKEY

Selamiali Mah. Cumhuriyet Cad. 46

Boğaziçi Plaza, Kat 5

34664 Üsküdar/Istanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tel: +90(0)216 332 34 60

Faks: +90(0)216 443 46 55

Üsküdar Vergi Dairesi 413 591 34 886

443 46 55
Realtime website traffic tracker, online visitor stats and hit counter

BÜLTENİMİZE KAYDOLUN

Bülten listemize kayıt olarak, gelişmelerden erken haberdar olun.

EKONOMİ HABERLERİ